messenger


dowiedzcie się w kwadrans

Jak uczyć się języka!

ALE JAK?

Umówcie się z nami na darmową 15 minutową mini-lekcję, w której dowiecie się jak ćwiczyć swój język i pamięć, żeby nauka języków szła Wam łatwiej i przyjemniej.

Dla młodzieży od 10 do 18 roku życia. Obecność opiekuna jest mile widziana, ale nie konieczna.

TYLKO 15 MINUT?

Kwadrans to sporo, jesli wie się co chce się powiedzieć! Nasz sposób jest konkretny, skuteczny i lubiany przez młodzież. Możecie uczyć się tak samodzielnie lub w małej grupie z rówieśnikami lub rodzicami! Nie piszemy tutaj szczegółów tego spotkania, niech to będzie niespodzianka. Warto spróbować! To w końcu tylko 15 minut;]

DLACZEGO TO ROBIMY?

Promujemy w ten sposób nasze podejście do nauki (Learncraft). Poznajmy się przy rozmowie, może kiedyś będziecie chcieli spróbować naszych lekcji lub polecicie nas znajomym. Spotkanie to nie jest w żaden spodób zobowiązujące. Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami i dać się poznać z najlepszej strony.

Wiemy też, że nawet krótka rozmowa w cztery oczy, zwłaszcza dla młodego człowieka, jest dużo więcej warta niż filmik na YouTubie lub wpis na blogu. Nie zastanawiajcie się długo i skontaktujcie się z nami.

KONTAKT


Żeby umówić się z nami na 15 minut rozmowy przez Skype
wyślij krótką wiadomość ('kwadrans') - oddzwonimy:

3 720378700744

Możesz też napisać na messengerze lub e-mailem

Z KIM?

Spotkanie odbędzie sie ze mną lub z jednym z naszych lektorów.

zdjęcie profilowe

Jestem Przemek i prowadzę szkołę językową Learncraft. Uczymy w kreatywny, mocno angażujący sposób, wykorzystując np. gry komputerowe. (OBEJRZYJ TUTAJ JAK DZIAŁAMY)

Pomagam dorosłym i młodzieży w nauce angielskiego już dobre 10 lat. Uczę indywidualnie oraz tworzę nowe sposoby na naukę.

Wypróbuj też za darmo naszą alternatywną metodę uczenia - Learncraft. Proszę spróbować.