Gdy jest nudno, nie ma nauki.

Z nami nie jest nudno.

Gdy jest nudno, nie ma nauki.

Z nami nie jest nudno.

Czego uczymy?

Przede wszystkim zdrowego podejścia do języka – to nie tylko przedmiot w szkole.

Uczymy konkretnych zwrotów i ćwiczymy je do perfekcji. Tak, żeby można je było swobodnie używać. Buduje to poczucie kompetencji i potrzeby języka.

Z czasem polecenia przechodzą w coraz to bardziej naturalą rozmowę.

Poniżej tylko kilka przykładów. W jeden semestr poznacie setki takich zwrotów dopasowanych do Waszego poziomu.

Angielski to wyzwanie i przygoda, a nie konieczność.

Udowodnimy to na pierwszej lekcji próbnej!

Uczymy grając w gry (nie tylko w Minecraft).

Nasz praktyczny sposób pomógł już wielu młodym ludziom przełamać swoją nieśmiałość w mówieniu i doskonaleniu swoich umiejętności.

Lekcje nie są z szablonu i z każdym uczniem prowadzimy je nieco inaczej.

Nie kupuj kota w worku i umów się na lekcję próbną.

Indywidualne lekcje angielskiego online z nauczycielem.
Używamy gier i innych prawdziwych treści, żeby pokazać młodym ludziom do czego tak naprawdę jest język obcy.

Nasi uczniowie aktualnie mają od 8 do 17 lat 🙂
Pomagamy młodym ludziom interesującym się grami komputerowymi, ale mamy też inne sposoby na naukę niż gry.

Regularna 50 minutowa lekcja kosztuje 77zł. Rozliczamy się co miesiąc, bez podpisywania umów. 
Możecie zrezygnować z naszych lekcji w każdej chwili.

Dobre pytanie. 
Trudno to przekazać w tym małym okienku, ale prawdziwy i intensywny kontakt z językiem jest “wart zachodu”.

Co semestr przyjmujemy ograniczoną liczbę uczniów.
Napisz ‘hello’ na przemek@learncraft.pl lub zadzwoń na 531 066 331

Zapisz się na lekcje w wakacje lub zarezerwuj miejsce na nowy semestr.

5,4

Tyle wynosi średnia z angielskiego wszystkich naszych ucznów w swoich szkołach. Gratulujemy.
Chcesz do nich dołączyć? Poznajmy się w wakacje.
Zamów 4 lekcje za 220 złotych i umów się z na kilka luźnych wakacyjnych spotkań.

Nasi uczniowie i rodzice

Przez ostatnie 6 lat 🥳 pomogliśmy otworzyć się na mówienie wielu młodym ludziom.

Daje nam to mnóstwo satysfakcji i doświadczeń jak pomagać niemal na każdym poziomie i przy różnych temperamentach.

“Zamieniłem swoje nudne korepetycje, na lekcje poprzez gry komputerowe!”
anonimowy gamer
11 lat
“Lekcje są bardzo ciekawe. Robimy dużo praktycznych rzeczy. Dużo mówimy, ale też sporo zapisujemy. Co tydzień przygotowuj się z Quizletem. “
Piotrek
12 lat
“Lekcje te dużo zmieniły. Piotrek wyczekuje kolejnych lekcji. W tym roku z angielskiego miał 5 zamiast 3 na koniec roku. Wystarczyło, że się przekonał, że angielski się do czegoś przydaje.”
Natalia
mama Piotrka
“Miło patrzeć jak moje dziecko zaczyna mówić po angielsku. Nieśmiałość znika, jak włącza się gra i nie chce przestać mówić!!”
Kamila
mama Joli
“Learncraft to ciekawe połączenie grania z nauką, wykorzystuje to co zachęca graczy do grania, czyli chęć zdobywania coraz więcej. Mi się to bardzo podoba i wiele można się nauczyć. “
Jola
9 lat
“Inaczej już się nie chcę uczyć angielskiego! ”
Twoje dziecko
za dwa tygodnie

A tu sms po 4 latach o którego nie prosiliśmy…

"Dzień dobry, nie wiem, czy Pan pamięta Jacka, ale on dobrze pamięta learncraft 🙂 Chciałam się pochwalić, że w listopadzie zdał FCE na 179 punktów (gdyby miał 180 to byłby to poziom C1) i wybiera się do liceum z maturą międzynarodową IB (wszystkie próbne egzaminy 8-klasisty oczywiście na 100%). Bardzo dziękujemy, bo przygoda z angielskim zaczęła się od lekcji z Panem :). Pozdrawiamy. Agata XXX "
Agata
mama Jacka
goryl

Rodzicu,

skoro doszedłeś aż tu, to nasz sposób choć trochę Cię ciekawi. Może lekcje te “zmienią wszystko”, a może to kolejny zbędny wydatek? Nie wiesz dopóki razem nie spróbujecie. Sprawdźcie nas bez stresu i bez kosztów. Potem wspólnie zdecydujecie, czy są to lekcje dla Was.

Jesteśmy niedużą grupą ludzi i zależy nam najbardziej na dobrej relacji z uczniem i rodzicem.

Wyślij nam maila o treści ‘hello’ na przemek@learncraft.pl a otrzymasz więcej informacji o naszej metodzie i propozycję lekcji próbnej.

Jeszcze więcej pytań

W takim przypadku możecie zrezygnować od razu. Nie podpisujemy żadnych umów, nawet krótkoterminowych. Finansowo “zabezpiecza” nas dobry i uczciwy kontakt z rodzicami, a nie skomplikowane umowy. Płatność jest za miesiąc z góry, będziemy więc wdzięczni o zachowanie miesiąca wypowiedzenia.

Przede wszystkim, są to zajęcia indywidualne, co pozwala na dopasowanie poziomu do potrzeb ucznia. Główną zaletą jednak jest ich praktyczność. Lekcje pozwolą Twojemu dziecku na naturalne i spontaniczne użycie języka – jest to coś, czego często brakuje w klasycznych lekcjach angielskiego. Nasi trenerzy to doświadczeni nauczyciele, dlatego potrafią wspomóc rozwój nawet bardziej zaawansowanych uczestników i uczestniczek.

W trakcie zajęć używamy wielu gier, m. in. Stardew Valley i Minecrafta. Poza grami rozszerzamy materiał na którym pracujemy o zainteresowania dziecka – muzykę, komiksy czy Youtube. Zajęcia indywidualne są tak skonstruowane, by w jak największym stopniu sprostać potrzebom uczestników – jeśli chcesz, by jakieś zagadnienia się pojawiły, bądź wręcz przeciwnie, wystarczy poinformować o tym naszego trenera.

To, jak lekcje będą się rozwijać zależy przede wszystkim od ucznia. Zaczynamy od umiejętności wydawania poleceń, następnie wprowadzamy proste dialogi, potem zaczynamy planować przyszłość i używać prostych konstrukcji. W międzyczasie tłumaczymy na przykładach z gry takie koncepty jak rzeczowniki policzalne i niepoliczalne lub czym jest przysłówek, a jeśli wszystko będzie szło dobrze powoli będziemy wprowadzać bardziej złożone czasy. Wszystko oczywiście nie wychodząc ze świata gier – każda struktura ma swój praktyczny cel.

Na początku każdego miesiąca pytamy o Waszą dyspozycję. Jeśli planujecie jakieś wyjazdy wtedy możecie nas o tym poinformować i przesunąć lub odwołać daną lekcję. Jeśli Wam coś jednak wypadnie nieprzewidywanego to możemy spróbować przenieść lekcję w danym miesiącu, jeśli trener będzie miał taką możliwość. Odwołania tego samego dnia są zawsze płatne.

Na Twoje życzenie, jeśli poziom dzieci jest zbliżony, spotkania mogą się odbywać w formule 1 na 2, tzn. jeden trener na dwoje dzieci. Zmienia się wtedy dynamika takich lekcji, ale jest to możliwe. Wtedy cena to 90zł za lekcję.

Na każdej lekcji robimy dużo notatek, które przerabiamy na fiszki w aplikacji Quizlet. Po każdej lekcji dostaniecie nowy zestaw słów i wyrażeń do nauki. Na początku i końcu lekcji robimy też powtórki w różnej formie. Jeśli uczeń będzie gotowy zaczniemy też pisać teksty podsumowujące lekcje. Z czasem dodajemy dodatkowe zadania, jeśli uczeń będzie na nie gotowy.

Nasza metoda może pomóc na każdym poziomie zaawansowania. Często początkowe problemy wynikają z nastawienia do języka, a zmiana podejścia do nauki to nasza specjalność!

Zajęcia prowadzone są online – uczeń potrzebuje dostępu do internetu oraz  słuchawek z mikrofonem. Łączymy się poprzez Skype lub inną ustaloną platformę.

531 066 331

531 066 331