Rodzicu

Skoro doszedłeś aż tu, to nasz sposób choć trochę Cię ciekawi. Sprawdźcie nas bez stresu i bez kosztów. Potem wspólnie zdecydujecie, czy są to lekcje dla Was.

Jesteśmy niedużą grupą ludzi i zależy nam najbardziej na dobrej relacji z uczniem i rodzicem. 

UWAGA, z uwagi na ograniczone miejsca, możesz się zapisać wyłącznie na listę rezerwową.

Wyślij nam maila na przemek@learncraft.pl lub sms na 531 066 331, a skontaktujemy się z Tobą na szybką rozmowę i wytłumaczymy jak będzimy mogli się dalej zorganizować.

Koszt regularnych lekcji 100zł.

Rozwiej wątpliwości.

W takim przypadku możecie zrezygnować od razu. Nie podpisujemy żadnych umów, nawet krótkoterminowych. Finansowo “zabezpiecza” nas dobry i uczciwy kontakt z rodzicami, a nie skomplikowane umowy. 

Na początek semestru wybieramy termin np. poniedziałki o 14:00.
Przed rozpoczęciem każdego kolejnego miesiąca potwierdzamy dostępność smsem.
Gdy odwołacie potwierdzoną wcześniej lekcję, jest ona w 50% płatna. Gdy odwoła ją lektor, dostajecie 10% rabatu na dany miesiąc.
Rachunki wystawiamy na koniec miesiąca. 

Np. w październiku są 4 poniedziałki, ale możecie być tylko 3 razy, więc potwierdzacie tylko 3 lekcje. Jeśli nie będzie Was z jakiegoś powodu na potwierdzonej lekcji to liczymy ją po 50% pełnej stawki. Czyli rachunek, który wyślemy na koniec października będzie wynosił 250zł. Jeśli jedną z potwierdzonych lekcji odwołał lektor to rachunek wyniesie 150zł minus 10%, czyli 135zł.

Oczywiście, jeśli jest to możliwe można starać się odrobić daną lekcję, po ustaleniu bezpośrednio z lektorem.

Przede wszystkim, są to zajęcia indywidualne, co pozwala na dopasowanie poziomu do potrzeb ucznia. Główną zaletą jednak jest ich praktyczność. Lekcje pozwolą Twojemu dziecku na naturalne i spontaniczne użycie języka – jest to coś, czego często brakuje w klasycznych lekcjach angielskiego. Nasi trenerzy to doświadczeni nauczyciele, dlatego potrafią wspomóc rozwój nawet bardziej zaawansowanych uczestników i uczestniczek.

W trakcie zajęć używamy wielu gier, m. in. Stardew Valley i Minecrafta. Poza grami rozszerzamy materiał na którym pracujemy o zainteresowania dziecka – muzykę, komiksy czy Youtube. Zajęcia indywidualne są tak skonstruowane, by w jak największym stopniu sprostać potrzebom uczestników – jeśli chcesz, by jakieś zagadnienia się pojawiły, bądź wręcz przeciwnie, wystarczy poinformować o tym naszego trenera.

To, jak lekcje będą się rozwijać zależy przede wszystkim od ucznia. Zaczynamy od umiejętności wydawania poleceń, następnie wprowadzamy proste dialogi, potem zaczynamy planować przyszłość i używać prostych konstrukcji. W międzyczasie tłumaczymy na przykładach z gry takie koncepty jak rzeczowniki policzalne i niepoliczalne lub czym jest przysłówek, a jeśli wszystko będzie szło dobrze powoli będziemy wprowadzać bardziej złożone czasy. Wszystko oczywiście nie wychodząc ze świata gier – każda struktura ma swój praktyczny cel.

Na początku każdego semestru ustalamy stały termin, np wtorki 14:00. Jeśli planujecie jakieś wyjazdy możecie z wyprzedzeniem przesunąć lub odwołać daną lekcję. Jeśli Wam coś jednak wypadnie nieprzewidywanego to możemy spróbować przenieść lekcję w danym miesiącu, jeśli lektor będzie miał taką możliwość. Odwołać lekcję można do niedzieli 18:00 poprzedzającą daną lekcję.

Na Twoje życzenie, jeśli poziom dzieci jest zbliżony, spotkania mogą się odbywać w formule 1 na 2, tzn. jeden trener na dwoje dzieci. Zmienia się wtedy dynamika takich lekcji, ale jest to możliwe. Wtedy cena to 100zł za lekcję.

Na każdej lekcji robimy dużo notatek, które przerabiamy na fiszki w aplikacji Quizlet. Po każdej lekcji dostaniecie nowy zestaw słów i wyrażeń do nauki. Na początku i końcu lekcji robimy też powtórki w różnej formie. Jeśli uczeń będzie gotowy zaczniemy też pisać teksty podsumowujące lekcje. Z czasem dodajemy dodatkowe zadania, jeśli uczeń będzie na nie gotowy.

Nasza metoda może pomóc na każdym poziomie zaawansowania. Często początkowe problemy wynikają z nastawienia do języka, a zmiana podejścia do nauki to nasza specjalność!

Zajęcia prowadzone są online – uczeń potrzebuje dostępu do internetu oraz  słuchawek z mikrofonem. Łączymy się poprzez Skype lub inną ustaloną platformę.

531 066 331 lub przemek@learncraft.pl

531 066 331 lub przemek@learncraft.pl